شرکت فنی و مهندسی پدیده شهر حافظ

اولین مرکز تخصصی پله برقی در جنوب ایران

maintenance

نـصب آسانسور شیراز, و نـگهداری آسانسور و پله برقی شیراز

نصب و نگهداری آسانسور شیراز نصب و نگهداری پله برقی شیراز وسیله ای است با قطعات مکانیکی و الکترونیکی متعدد که هر کدام از این قطعات به تنهایی می تواند جان استفاده کنندگان خود را به خطر بیندازد. ادامه نصب و نگهداری آسانسور و پله برقی

asansor repair

تعمیـر آسانسور شیراز, و بـازسازی آسانسور شیراز

تعمیر آسانسور شیراز , بازسازی آسانسور شیراز ,کمک می کنیم و اطمینان می یابیم که مشتریان ما توانسته اند به مقصود خود برسند و از خدمات ما رضایت کامل را دارند . و هرگونه پرسش و راهنمایی خود را می توانید با این بخش در میان بگذارید.

elevator parts

قـطعات آسـانسور شیراز و پـله برقی شیراز

 قطعات اورجینال آسانسور شیراز و پله برقی شیراز شامل : درب آسانسور,تابلو فرمان آسانسور انواع موتور آسانسور, کابین آسانسور ,درب لولایی آسانسور و همچمین قطعات اصلی پله برقی شامل : شانه پله برقی,  نوار دور استپ پله برقی ,رولر پله برقی , استپ پله برقی , دستگاه شوینده پله برقی , زنجیر پله برقی, پله پله برقی ,ترمز پله برقی , سوئیچ استارت پله برقی و .... ادامه مطلب.

forosh asansor

فـروش 

فروش قطعات آسانسور - فروش قطعات پله برقی - فروش قطعات آسانیورهای هیدرولیک و....

قطعه آسانسور هیدرولیک , قطعه آسانسور هیدرولیک شیراز ,  تعمیر قطعه آسانسور هیدرولیک , تعمیر قطعه آسانسور هیدرولیک شیراز , شرکت مهندسی پدیده حافظ

محصـولات آسانسـور و پلـه بـرقی 

اولین مرکز تخصصی آسانسور|پله برقی|پیاده روی متحرک |بالابر |پارکینگ مکانیزه |آسانسور و ماشین بر|وهمچنین تعمیرو نگهداری آسانسور و تعمیر و نگهداری پله برقی در شیراز و جنوب کشور | نمایندگی انحصاری MAYFORD, FAODS,FuJI HD , VERTEX FUJI  در ایران و امارات و دارنده پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت صنایع و معادن | عضو انجمن تخصصی آسانسور و پله برقی در شیراز و استان فارس .

asansor icon

آسانسور شیراز,نصب آسانسور شیراز

آسانسور دستگاهی است دائمی که برای جا به جایی اشخاص یا کالا ،بین طبقات ساختمان بوده و در طبقات مشخصی عمل می نماید . دارای کابینی است که ساختار ، ابعاد و تجهیزات آن به اشخاص به سهولت اجازه استفاده می دهد و میان ریلهای منصوبه عمودی با حداکثر انحراف 15 درجه حرکت می کند .آسانسور وسیله نقلیه عمومی دائمی است که بین ترازهای از قبل تعریف شده حرکتمی کند آسانسور تنها وسیله رفت و آمد ترافیکی است که مورد استفاده تمامی گروه سنی قرار می گیرد و عمومی ترین وسیله جابجایی عمودی در جهان است.

peleh barghi logo

پله برقی شیراز, نصب پله برقی شیراز

پله برقی شیراز، عبارتست از راه پله متحرکی که برای حمل و نقل مسافر به بالا و پائین در یک فاصله عمودی کوتاه بکار می رود. پله برقی در سراسر دنیا و در مکانهائی که استفاده از آسانسور ممکن نیست، نصب و مورد استفاده قرار می گیرد .

pelehro

پیاده روی متحرک  

رمپ یا پیاده رو متحرک وسیله ای جهت انتقال افراد در سطوح هم تراز یا با اختلاف ارتفاع کم می باشد که در فرودگاه ها ، فروشگاه ، پایانه مسافری ، و اماکن دیدنی و زیارتی کاربرد دارد.

asansor shiraz

parking mikanezeh

پارکینگ مکانیزه شیراز

پارکینگ مکانیزه شیراز , نصب پارکینگ مکانیزه شیراز , از ماشین آلات مکانیکی الکترونیکی و دیجیتال می باشد که وظیفه آن چیدماان حداکثری خودروها در کمترین فضای ممکن و بدون نیاز به نیروی انسانی می باشد .

balabar

بالابر و صندلی متحـرک

 بالابر به ماشینی گفته می شود که برای حمل نفر و یا بار از آن در شرایط مختلف استفاده می شود و علی رقم تصور عموم مردم، با جرثقیل ها و لیفتراک ها و آسانسورها تفاوت دارد.  بالابرها انواع و مکانیزم های مختلفی دارند.

asansor mashin

آسانسور ماشین بر شیراز

آسانسور خودروبر در شیراز از بزرگ ترین تیپ آسانسور ها می باشد که جهت حمل خودرو به طبقات از آن استفاده می گردد. آسانسور ماشین بر در شیراز از لحاظ ارتفاع محدودیت ندارد ولی بهتر است تا ارتفاع سه طبقه از سیستم هیدرولیک و بالاتر از آن از سیستم کششی استفاده گردد.

پروژه های انجام شده پدیده شهر حافظ 

پروژه های انجام شده نصب آسانسور شیراز, نصب پله برقی شیراز ,تعمیر و نگهداری آسانسور شیراز ,تعمیر و نگهداری پله برقی شیراز ,نصب و راه اندازی آسانسور شیراز, سرویس و نگهداری آسانسور شیراز ,پیاده روی متحرک شیراز و بالابرها شیراز

مدارک و مجوزها

           

نمایندگی انحصاری آسانسور شیراز و نمایندگی پله برقی شیراز

 نصب پله برقی شیراز , نصب آسانسور شیراز - نمایندگی انجصاری VERTEX Fuji, FUJI HD, FAODS, MAYFORD  درشیراز،ایران و امارات  می باشد . و دارنده پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت صنایع و معادن .

logo faod logo vertix fuji logo mayford logo fujihd  

 

درباره مـا

شرکت فنی و مهندسی پدیده شهر حافظ نماینده انحصاری کمپانی های بزرگ دنیا همچون ZOYO , VERTEX FUJI , MAYFORD , FUJIHD , FAODS  در ایران و امارات بوده که انتخاب پشرفته ترین و با کیفیت ترین قطعات منطبق با تکنولوؤی روز دنیا از بزرگترین شرکت های اروپایی و با کیفیت ترین تولیدات معتبرداخلی از الزامات شرکت و تماما منطبق با استاندارد EN81  می باشد.

تماس با ما

آدرس شرکت: خیابان قصرالدشت - کوچه 79 - فرعی اول سمت چپ - پلاک 315
آدرس ایمیل: info(AT)hafezasansor(dot)ir
شماره تماس: 07138436663 - 09171815772 - 09331815772 

شنبه - ۴ شنبه: 9 صبح - 5 بعدظهر
۵شنبه: 9  صبح - 2 بعدظهر
جمعه -  تعطیل می باشد .